Розробки уроків для 5-10-х класів, ЗНО

Наші видання

Розробки уроків з української мови для 5-го класуРозробки уроків з української літератури для 5-го класуУ посібнику подано розробки уроків для 6 класу з української літератури відповідно до календарного планування з урахуванням змін до чинної програми.Запропоновані розробки уроків дадуть змогу вчителеві цікаво провести традиційні і нетрадиційні уроки, які викличуть інтерес в учнів, спонукатимуть їх до роботи на уроці.
УРОКИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ 8 КЛАСУУРОКИ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ 8 КЛАСУУРОКИ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ 10 КЛАСУУРОКИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ 10 КЛАСУ
УРОКИ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ 9 КЛАСУУРОКИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ 9 КЛАСУПосібник "ГОТУЄМОСЯ ДО ЗНО: тестові завдання з української мови й літератури"Програми факультативних курсів та курсів за вибором з української мови й літератури.
Українська мова. 10 клас. Профільний рівень, українська філологія: навчально-методичний посібник

Календарно-тематичне планування уроків з української мови та літератури на 2019-2020 н.р. (5-11 класи)
Тематичні і контрольні тести з української мови. Підготовка до ЗНО

Тематичний тест № 1.
Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія (стор. 2)
Тематичний тест № 2.
Лексикологія. Фразеологія (стор. 8)
Тематичний тест № 3.
Морфологія (стор. 13)
Тематичний тест № 4.
Синтаксис. Пунктуація (стор. 19)
Тематичний тест № 5.
Лінгвістика тексту. Стилістика. Розвиток мовлення (стор. 30)
Додаткові тексти й завдання до них (стор. 39)
Контрольний тест (стор. 45)
Відповіді до тестів (стор. 61)Придбати електронну версію

ВАРТІСТЬ – 40 грн. 

  Матеріали до вивчення біографії і творчості Тараса Шевченка у школі    Володимир ПАНЧЕНКО. Серце Шевченка (Розділи з майбутньої книжки) (стор. 2)
Олександр БОРОНЬ. Чарлз Діккенс у лектурі та творчій практиці Тараса Шевченка: контактні зв’язки і типологічні збіги (стор. 42)
Роксана ХАРЧУК. Тема дитинства у творчості Тараса Шевченка (стор. 51)
Олександра ЦЕПА. Добро і зло в жіночій долі (У поезіях Тараса Шевченка 1837-1847років) (стор. 58)Придбати електронну версію

ВАРТІСТЬ – 40 грн.

 

До мовних глибин: етюди з культури мовлення   Пропонований збірник етюдів з культури українського літературного мовлення привертає увагу читача до найбільш складних, заплутаних та важливих питань нормативного слововжитку, правопису, словотворення й формотворення української мови. На розлогому тлі живомовної практики, з використанням свідчень художньої літератури й публіцистики, з докладним науковим обґрунтуванням та зверненням до споконвічної мовної традиції українців автор подає мотивовані моделі нормативної організації мовлення, спонукає збільшувати увагу до побудови висловлювання.
Учитель-словесник зможе використати матеріали збірника в організації роботи над культурою мовлення школярів, у позакласній та позашкільній діяльності, а також для поліпшення власного мовлення, піднесення його культури й нормативності на якісно вищий щабель.
Придбати електронну версію
ВАРТІСТЬ – 40 грн.

Розвіток мислення дітей на уроках рідної мовиЗагальні засади (стор. 2)
Фонетика і правопис (стор. 12)
Лексика (стор. 31)
Морфологія і правопис (стор. 35)
Іменник (стор. 37)
Прикметник (стор. 44)
Числівник (стор. 46)
Займенник (стор. 48)
Дієслово (стор. 50)
Прислівник (стор. 58)
Службові частини мови (стор. 61)Придбати електронну версію

ВАРТІСТЬ – 40 грн.

 

Інтернет-магазин АБАРІС