Конспекти уроків для 6-11-х класів, ЗНО

Розпродаж журналів 2019-2020-х років Календарно-тематичне планування уроків з української мови та літератури на 2020-2021 н.р. (5-11 класи)

Стаття №15 з журналу “ДИВОСЛОВО” №03 (732) 2018 р.

СЛУШНІ ПОРАДИ З КУЛЬТУРИ УСНОГО ТА ПИСЕМНОГО
МОВЛЕННЯ ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ І НЕ ТІЛЬКИ…

ЛЕВЧУК І. Основи культури мовлення: особливості, поради, роздуми: навч. довід. / І. Левчук, Л. Матящук. – Луцьк: Вежа-Друк, 2017. – 164 с.

Попри величезну кількість наукової, навчальної, довідкової літератури з мовознавчої проблематики зорієнтуватися в складному мовному матеріалі надзвичайно важко. Адже частина посібників адресована філологам і не завжди зрозуміла для широкого кола читачів, багато праць із культури української мови видані ще в радянський період і зазвичай зорієнтовані на російськомовні взірці, що суперечить чинним мовним нормам. Крім того, виваженого, фахового аналізу потребують чужомовні слова, передусім англіцизми, що заполонили українськомовний простір. Сучасне життя вимагає нового усвідомлення й систематизації мовного матеріалу, у суспільстві назріла потреба появи праці, яка стала б добрим порадником на щодень для всіх, хто дбає про високу культуру свого мовлення.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Интернет-магазин АБАРИС