Конспекти уроків для 6-11-х класів, ЗНО

Розпродаж журналів 2019-2020-х років Календарно-тематичне планування уроків з української мови та літератури на 2021-2022 н.р. (5-11 класи)

Посібники можна придбати і оплатити карткою
в нашому інтернет-магазині АБАРІС

Українська мова й література в навчальних закладах

«Дивослово» – щомісячний науково-методичний журнал. Започатковано його в березні 1951 року як двомісячники «Українська мова в школі» та «Література в школі», після об’єднання їх у 1963 році виходив як місячник «Українська мова і література в школі», від 1994 року – сучасна назва. Призначений для викладачів української мови й літератури.  Входить до наукометричної бази даних Slavic Humanities Index.

Архів журналу "ДИВОСЛОВО" з 2011-го року

Архів журналу «ДИВОСЛОВО» з 2011-го року

Матеріал подається в трьох розділах – «Методика викладання мови й літератури», «Мовознавство», «Літературознавство і компаративістика».

Основні рубрики: «Офіційні матеріали», «Особистісно зорієнтоване навчання», «Профільне навчання», «Інноваційний урок», «Робітня словесника», «Науковець – практикові», «Нові підручники й посібники», «Бібліотечка вчителя-словесника», «Література рідного краю», «До мовних глибин», «Позакласна робота», «Музеї України», «Новочасна література».

В часописі друкуються методичні рекомендації, навчальні програми, конспекти уроків, матеріали олімпіад, конкурсів, мовні консультації, сценарії виховних заходів, рецензії.

З 1990 р. зосереджує особливу увагу на плеканні любові до української мови, утвердженні її як державної, порушує гострі проблеми її розвитку, захисту; знайомить з помітними явищами культури, роботами українських митців, експозиціями літературних і художніх музеїв.

Серед авторів – Ю. Барабаш, Г. Клочек, Є. Нахлік, Л. Масенко, Л. Мацько, І. Ющук,

Архів журналу "Бібліотечка "ДИВОСЛОВА" з 2011-го року

Архів журналу «Бібліотечка «ДИВОСЛОВА» з 2011-го року

В. Задорожний, І. Фаріон, О. Боронь, С. Лущій.

Здобутки педагогічної науки і практики пропагують провідні сучасні методисти А. Фасоля, Н. Бондаренко, Л. Варзацька, О. Ковальчук, С. Омельчук, Г. Токмань, О. Рудницька та ін.

Від 2020 року головний редактор – Роксана Харчук.

З 2005 року редакція видає методичний щомісячник «Бібліотечка «Дивослова», де друкуються обсяжні тематичні матеріали, які вчитель може використати у підготовці до уроку.

Долучайтеся до наших спільнот у Фейсбуці . Будьте завжди в курсі!

 

Комментарии запрещены.

Интернет-магазин АБАРИС